sobota 23. února 2013

Paletka Mariposa od Urban Decay - 2. část - 10 variant líčení

Musím si vám postěžovat :-( Dneska jsem si pěkně hnedka z rána sedla ke kompu, že teda dokončím druhou část článku o Maripose a vložím fotky líčení, které jsem měla už dávno nafocené. Prostě jsem se několik dní po sobě líčila jinou barvou...
Pěkně jsem si otevřela složku a začala fotky upravovat (rozuměj ořezávat, žádné retuše nedělám), pak jsem si ale potřebovala odskočit a když jsem se vrátila, okupovala mi počítač Princezna a vše mi samozřejmě smazala...
Myslela jsem, že se snad zblázním, protože to dá vážně dost práce. Uvařila jsem si výborný čaj, chvilku zarelaxovala a pak se pustila do líčení. Takže všechny(skoro) fotky níže jsem pořídila během dneška. Předem vás chci varovat, že nemám ani make-up, ani korektor, takže se těch příšerností pod mýma očima prosím nelekejte. Určitě si také všimnete hnědých skvrn ve vnějším koutku oka, které někdy vypadají, jako bych přetáhla líčení. No bohužel tomu tak není, ty skvrny tam mám takhle pořád :-(
 
Takže se do toho pojďme pustit:


1. VARIANTA:
Variantu modrého líčení za pomoci odstínů SKIMP a HAIGHT jsem vám ukazovala v první části, ale aby byl přehled kompletní, podíváme se na ni ještě jednou. Je to jediná varianta líčení, která mi právě díky tomu, že jsem jí hodila na blog už včera, zůstala ze starých fotek.2.VARIANTA:
Hned po modré, v paletce do očí uhodí fialová. V této variantě jsem tedy použila kombinaci stínů SKIMP a INFAMOUS.3. VARIANTA:
No a nebyla by škoda nezkusit, jak jim to bude slušet spolu? Takže tady máme v akci INFAMOUS a HIGHT společně.4.VARIANTA:
INFAMOUS ovšem není jedinou fialovou v paletce a tudíž si o kombinaci s tmavší ROCKSTAR vyloženě říká.5. VARIANTA:
Dále na nás koukají dva odstíny šedé MONEY a MUSHROOM a ty máme pospolu tady:6. VARIANTA:
MUSHROOM jsem také zkusila zkombinovat s WRECKAGE a nedopadlo to vůbec zle7. VARIANTA:
Bronzová LIMELIGHT a hnědá WRECKAGE si vyloženě říkají o společné líčení a jak jim to sluší, se můžete podívat sami:8. VARIANTA:
U zlato-bronzové LIMELIGHT ještě zůstaneme a podíváme se jaký tvoří pár společně s GUNMETALem.9. VARIANTA:
A aby GUNMETALu nebylo líto, že jsme ho moc nepoužili, ještě mu jednou dáme šanci zazářit společně se SPOTLIGHTem. 


10. VARIANTA:
Když jsme jemným líčením začínali, také s ním skončíme. Na závěr tu máme kombinaci stínů SKIMP a WRECKAGE.Tak a teď jsem teda ale děsně zvědavá, která varianta se vám líbí nejvíce a která třeba ne až tolik. Musím přiznat, že mě ještě teď šíleně pálí kůžičky kolem očí, od toho věčného líčení a odličování a byť jen mrkání mi způsobuje šílená muka, tak snad se vám líčení líbí a já si jdu "okurkovati" oči, abych jim trošku ulevila :-)

Samozřejmě budu moc ráda, když mi napíšete svoje dojmy do komentářů a hned jak zase uvidím beze šmuh, moc ráda si je přečtu. :-)

PS: Jaké zbylé produkty jsem na líčení použila se dozvíte v dalším článku. Jsou totiž tak skvělé, že si zaslouží samostatný článek :D (Stejně už všichni víte, že jde o řasenku a tužku na oči. Ale jakou tužku?! Nejlepší, co jsem zažila. Takže se je na co těšit :-))

PS2: Teda to jsem netušila, že toho o Maripose v češtině najdu tak málo. Všude samá Naked1, Naked2 a Mariposa nikde... Hm, hm, hm...

7 komentářů:

 1. Divam se a divam a pritom vzpominam.Pripominas mi jednu spravnou slecnu, kterou jsem kdysi potkala, ale bohuzel nevim, kam ji odval vitr. Mas krasne oci, sama nevim, jake liceni bych zvolila, stiny pro mě asi nejsou, ale Tobě slusi vsechny varianty. :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A ty mi zase připomínáš jednu bludičku, kterou jsem kdysi potkala na cestě životem. Možná jsem spíš zabloudila já, než ona :-) Jenom mi to kazí pár detailů, které by ovšem mohly být úmyslně zaonačené... Pokud ti něco říkají následující slova, budu moc ráda, když se mi ozveš:

   Je mni tak tiše po tvém hlase.
   Ospalá, slovy kolébám se,
   chci ještě jednou slyšet tě se smát...

   Vymazat
  2. samozřejmě ne mni, ale mi...

   Vymazat
  3. Jedna divná bludička sem, tak jsem Ti poslala email. :-) Abych tu neodváděla řeč od líčení. :-)

   Vymazat
 2. líčení číslo 8, můj favorit :-)

  OdpovědětVymazat
 3. moc ti to sluší :). Mariposa je momentálně můj favorit (společně s paletkama MUA)

  OdpovědětVymazat
 4. 8. je nádherná!

  OdpovědětVymazat

Moc děkuji za Váš komentář :-)